Reprezentanti studenti an universitar 2022-2023

Lista şefilor de an 2022-2023

Studii de licenţă: Domeniul: Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

 AN 

Specializare

Nume

CTI Seria A Tcaci Liviu

CTI Seria B

Nedelea Cezara

1

CTI en

Mara Oprisor

2

CTI seria A

Hadarau Ioana

2

CTI seria B

Iamnitchi Bogdan

2

CTI (eng)

Daian Petre Mihai

3

CTI seria A

Branet Tudor Andrei 

3

CTI seria B

Ursache Vlad

3

CTI (eng)

Gliga-Hamet Maria

4

CALC ro

 

 

Dorog Daria

4

CALC en 

Filip Denisa

4

TI

Contiu Dragos Catalin

 

Domeniul: Ingineria sistemelor

 An

Specializare

Nume

 1

1 AIA

Sef de an - Strimbu Beatrice Bianca

Seria A - Gogota Andrea Florica

Seria B - Zapciroiu Tudor

1 AIA (eng)

Ungureanu David

1 AIA (SM)

Mare Adrian

2

AIA

Seria A - Costandache Iulian

Seria B - Zareczky Thomas Andrei

2

AIA (eng)

Ciubotaru Andreea Paraschiva

2

AIA (SM)

Feher Florin

3

AIA

Seria A- Popa Ioana Andreea

Seria B - Popescu Mihai Tudor

3

AIA (eng)

Dragomir Ioan

3

AIA (SM)

Lupse Vanessa Larisa

4

AIA

Hărățu Codrin

4

AIA (eng)

 

Zeic Beniamin

4

AIA (SM)

 

Huszti Denisa

 

Legenda: CTI – Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei , Calc – Calculatoare, TI – Tehnologia Informaţiei , AIA – Automatică şi Informatică Aplicată, SM  - Satu Mare

 

Studii de master

 

Domeniul: Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

 An

Specializarea

Nume

1

IS in curs de alegere

2

IS

Potra Bogdan

1

IVA

Petrea Irina

2

IVA

Monea Andreea

1

RCSD

Filip Alexandru

2

RCSD

Utiu Calin Ionut

1

TIE

Sarca Ioana

2

TIE

Bindea Bogdan

1

SISC

Moldovan Adelina

2

SISC

Lupse Cristian

1

CSC

in curs de alegere

2

CSC

Pentiuc Silvia Marinela

 

Domeniul: Ingineria sistemelor

 An

Specializare 

Nume

1

CAP

in curs de alegere

2

CAP

Sim Simona

1

IAISC

Josan Diana

2

IAISC

Puia Victor

1

ICAF

Giurgiu Andreea Elena

2

ICAF

Berciu Alexandru George

1

IA

Filimon Radu

2

IA

Baginean Andrada

Legenda:

IS - Inginerie Software

IVA -  Inteligență și Viziune Artificială

RCSD - Retele de Comunicatii si Sisteme Distribuite

TIE - Tehnologia Informatiei in Economie

SISC – Securitatea Informațiilor și Sistemelor de Calcul

CSC - Complemente de Stiinta Calculatoarelor 

CAP – Controlul Avansat al Proceselor

IAISC - Informatică Aplicată în Ingineria Sistemelor Complexe 

ICAF – Ingineria Conducerii Avansate a Fabricaţiei 

IA – Informatică Aplicată (master profesional)

 

Reprezentanti studenti an universitar 2021-2022

Lista şefilor de an 2021-2022

Studii de licenţă: Domeniul: Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

 AN 

Specializare

Nume

CTI Seria A Hadarau Ioana

CTI Seria B

Iamnitchi Bogdan

1

CTI en

Daian Petre Mihai

2

CTI seria A

Branet Tudor Andrei 

2

CTI seria B

Ursache Vlad

2

CTI (eng)

Gliga-Hamet Maria

3

CTI seria A

Dorog Daria

3

CTI seria B

Timis Iulia

3

CTI (eng)

Filip Denisa

4

CALC ro

Petrea Irina

4

CALC en 

Zahan Mara

4

TI

Sarca Ioana Maria

 

Domeniul: Ingineria sistemelor

 An

Specializare

Nume

 1

1 AIA

Seria A - Costandache Iulian

Seria B - Zareczky Thomas Andrei

1 AIA (eng)

Ciubotaru Andreea Paraschiva

1 AIA (SM)

Pop Sabina Valentina

2

AIA

Ganea Alice Alexandra Maria

Popescu Mihai Tudor

2

AIA (eng)

Dragomir Ioan

2

AIA (SM)

Lupse Vanessa Larisa

3

AIA

Hărățu Codrin

3

AIA (eng)

Zeic Beniamin

3

AIA (SM)

Huszti Denisa

4

AIA

Automatica romana - Rus Onisor

Informatica aplicata - Ungur Gelu

4

AIA (eng)

Mierlut Anastasia

4

AIA (SM)

Cigher Beniamin

 

Legenda: CTI – Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei , Calc – Calculatoare, TI – Tehnologia Informaţiei , AIA – Automatică şi Informatică Aplicată, SM  - Satu Mare

 

Studii de master

 

Domeniul: Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

 An

Specializarea

Nume

1

IS Potra Bogdan

2

IS

Onofrei Ioana Maria

1

IVA

Monea Andreea

2

IVA

Sirca Narcisa Teodora

1

RCSD

Utiu Calin Ionut

2

RCSD

Takacs Diana Ingrid

1

TIE

Bindea Bogdan

2

TIE

Solovastru Ioan

1

SISC

Lupse Cristian

2

SISC

Faur Bianca Ioana

1

CSC

Pnetiuc Silvia Marinela

2

CSC

Florean Alexandra Ioana

 

Domeniul: Ingineria sistemelor

 An

Specializare 

Nume

1

CAP

Sim Simona

2

CAP

Badea Iulian

1

IAISC

Puia Victor

2

IAISC

Voicu Alin Paul

1

ICAF

Berciu Alexandru George

2

ICAF

Szasz Henrietta

1

IA

Cuc Diana

2

IA

Bordeiu Andreea Diana

Legenda:

IS - Inginerie Software

IVA -  Inteligență și Viziune Artificială

RCSD - Retele de Comunicatii si Sisteme Distribuite

TIE - Tehnologia Informatiei in Economie

SISC – Securitatea Informațiilor și Sistemelor de Calcul

CSC - Complemente de Stiinta Calculatoarelor 

CAP – Controlul Avansat al Proceselor

IAISC - Informatică Aplicată în Ingineria Sistemelor Complexe 

ICAF – Ingineria Conducerii Avansate a Fabricaţiei 

IA – Informatică Aplicată (master profesional)