Consilieri de studii an universitar 2021-2022 Dep Automatica

22.09.2021 16:06

Adresele trebuie completate cu "@aut.utcluj.ro" / "@aut.utcluj.ro" must be added to the addresses

 

Licență / bachelors Cluj-Napoca

Anul 1 AIA (română, engleză) – SL.dr.ing. Iulia ȘTEFAN (Iulia.Stefan)

Anul 2 AIA (română, engleză) – SL.dr.ing. Sorin HERLE (Sorin.Herle)

Anul 3 AIA (română, engleză) – SL.dr.ing. Dan GOȚA (Dan.Gota)

Anul 4 AIA (română, engleză) – Prof.dr.ing. Vlad MUREȘAN (Vlad.Muresan)

 

Licență Satu-Mare

Anul 1 AIA – Lect.dr.mat Tania LAZĂR (Tania.Lazar este la math.utcluj.ro)

Anul 2 AIA – As.drd.ing. Dora MORAR (Dora.Sabau)

Anul 3 AIA – Conf.dr.ing. Camelia AVRAM (Camelia.Avram)

Anul 4 AIA – SL.dr.ing. Valentin SITA (Valentin.Sita)

 

Master

Master CAP – Prof.dr.ing Petru DOBRA (Petru.Dobra)

Master IAISC – Conf.dr.ing. Camelia AVRAM (Camelia.Avram)

Master ICAF – Prof.dr.ing. Eva DULF (Eva.Dulf)

Master IA – Prof.dr.ing. Liviu MICLEA (Liviu.Miclea)

 

Consilieri de studii an universitar 2021-2022 Dep Calculatoare

 AFISAT 24 SEPT 2021 ORA 13.30

An de studiu

Limba de predare

Seria

Consilier de an

Inlocuitor consilier de an

 

Anul 1

Romana

Seria I

Conf.dr.ing. Brehar Raluca

Tel: 0264-401484

Email: Raluca.Brehar@cs.utcluj.ro

S.l.dr.ing. Lisman Florin

Tel: 0264-401477

Email: Dragos.Lisman@cs.utcluj.ro

 

Seria II

Conf.dr.ing. Giosan Ion

Tel: 0264-401484

Email: Ion.Giosan@cs.utcluj.ro

 

Engleza

Seria III eng.

Prof.dr.ing. Cret Octavian

Tel: 0264-401477

Email: Octavian.Cret@cs.utcluj.ro

S.l.dr.inf. Costin Iulia

Tel: 0264-401481

Email: Iulia.Costin@cs.utcluj.ro

 

Anul 2

Romana

Seria I

 S.l.dr.ing. Nandra Constantin

Tel: 0264-202388

E-mail: Constantin.Nandra@cs.utcluj.ro

S.l.dr.ing. Iancu Bogdan

Tel: 0264-401245

Email: Bogdan.Iancu@cs.utcluj.ro

 

Seria II

 

 

Conf.dr.ing. Peculea Adrian

Tel: 0264-401245

Email: Adrian.Peculea@cs.utcluj.ro

 

Engleza

Seria III eng.

S.l.dr.ing. Joldos Marius

Tel: 0264-202370

Email: Marius.Joldos@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Hangan Anca

Tel: 0264-401489

Email: Anca.Hangan@cs.utcluj.ro

 

Anul 3

Romana

Seria I

Prof.dr.ing.Todoran Eneia

Tel: 0264-401481

Email: Eneia.Todoran@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Mitrea Delia

Tel: 0264-401484

Email: Delia.Mitrea@cs.utcluj.ro

 

Seria II

S.l.dr.ing. Melenti Cornelia

Tel: 0264-401478

Email: Cornelia.Melenti@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Stefanut Teodor

Tel: 0264-401478

Email: Teodor.Stefanut@cs.utcluj.ro

 

Engleza

Seria III eng.

Conf.dr.ing. Chifu Emil

Tel: 0264-401449

Email: Emil.Chifu@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Bacu Victor

Tel: 0264202388

Email: Victor.Bacu@cs.utcluj.ro

 

Anul 4

Romana

Seria I (Calc.)

Conf.dr.ing. Marginean Anca

Tel: 0264-401446

Email: Anca.Marginean@cs.utcluj.ro

S.l.dr.ing. Antal Marcel

Tel: 0264401443

Email: Marcel.Antal@cs.utcluj.ro

 

Seria II (T.I.)

Conf.dr.ing. Anghel Ionut

Tel: 0264-202352

Email: Ionut.Anghel@cs.utcluj.ro  

Conf.dr.ing. Lemnaru Camelia

Tel: 0264-401479

Email: Camelia.Lemnaru@cs.utcluj.ro

 

Engleza

Seria III eng.

Prof.dr.ing. Groza Adrian

Tel: 0264-401446

Email: Adrian.Groza@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Slavescu Radu Razvan

Tel: 0264-401446

Email: Radu.Razvan.Slavescu@cs.utcluj.ro

 

MASTER


1.Complemente de Stiinta Calculatoarelor - Prof.dr.ing. Potolea Rodica

tel: 0264-202389 email: Rodica.Potolea@cs.utcluj.ro

2.Inginerie Software - Prof.dr.ing. Salomie Ioan

tel: 0264-401236 email: Ioan.Salomie@cs.utcluj.ro

3.Inteligenta si Viziune Artificiala - Prof.dr.ing. Nedevschi Sergiu

tel:0264-202395 email: Sergiu.Nedevschi@cs.utcluj.ro


4.Retele de Comunicatii si Sisteme Distribuite - Prof.dr.ing. Dadarlat Vasile

tel: 0264-401246 email: Vasile.Dadarlat@cs.utcluj.ro


5.Securitatea Informatiilor si Sistemelor de Calcul - Conf.dr.ing. Colesa Adrian

tel: 0264-401478 email: Adrian.Colesa@cs.utcluj.ro


6.Tehnologia Informatiei in Economie - Prof.dr.ing. Dinsoreanu Mihaela

tel: 0264-202387 email: Mihaela.Dinsoreanu@cs.utcluj.ro