Bine ati venit la Facultatea de Automatica si Calculatoare - UTCN

Contact

Facultatea de Automatica si Calculatoare
Str. G. Baritiu nr. 26-28, 400027 Cluj-Napoca, Romania

Decanat - Sala 48, Telefon: +40-(0)264-401219
Secretariat decanat - Sala 48, Telefon: +40-(0)264-401218
Secretariat studenti - Sala 45, Telefon

Reprezentanti studenti (2017-2018)

Ciclul I - licență, Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

An

Nume

1 CTI seria A

Fleger Dan

1 CTI seria B

Scarlat Alin

1 Calc (engleză)

Damian Ovidiu

2 CTI seria A

Podar Andrei Tudor

2 CTI seria B

Lambrino Radu

2 Calc (engleză)

Onofrei Ioana

3 CTI seria A

Palade Tudor

3 CTI seria B

Nykita Ciprian

3 Calc (engleză)

Dobre Alexandra

4 Calc

Muresan Andreea Ioana

4 TI

Sebestean Madalina Ioana

4 Calc (engleză)

Danciu Diana Lacramioara

 

Ciclul I - licență, Ingineria Sistemelor

 

An

Nume

1 AU

Berciu Alexandru George

1 AU (engleză)

Turtulea Alexandra Georgiana

1 AU (SM)

Fanea Bogdan

 

2 AU

A-     Tacea Calin,

B-      Florea Catalin

 

2 AU (engleză)

Dreptate Alexandru Iulian

 

2 AU (SM)

Corpodean Gheorghe Marian

 

3 AU

Tudoran Catalin

 

3 AU (engleză)

Danci Ionut

 

3 AU (SM)

Caba Lucian

 

4 AU

Troanches Andrei

 

4 AU (engleză)

Popescu Andrei Dan

 

4 AU (SM)

Ciorba Ruben

 

       

 

Ciclul II - master, Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

 

An

Nume

1 IC

Bota Crina

2 IC

Kemenes Endre

1 IS

Portase Raluca

2 IS

Budai Kinga

1 IVA

Blaga Bianca Cerasela Zelia

2 IVA

Beleuta Tudor

1 RCSD

Muntean Adrian

2 RCSD

Petrican Teodor

1 TIE

Bozga Roxana

 

2 TIE

Ardelean Ioana

 

1 CSC

Sidor Calin Andrei

 

2 CSC

Terpe Alina Elena

 

1 SISC

Vass Ferdinand

 

2 SISC

Baba Sebastian

 

 

Ciclul II - master, Ingineria Sistemelor

 

An

Nume

1 CAP

Coman Patricia Alexandra

2 CAP

Slatian Rares

1 IAISC

 

2 IAISC

Maxim Anamaria

1 ICAF

Patras Sanda

2 ICAF

Moraru Ovidiu Marcel

1 IA

Huzan Damian Nicolae

2 IA

Grecea Monica Olivia

Reprezentanti studenti (2016-2017)

Ciclul I - licență, Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

An

Nume

1 CTI seria A

Podar Andrei Tudor

1 CTI seria B

Lambrino Radu

1 Calc (engleză)

Salau Bogdan

2 CTI seria A

Palade Tudor

2 CTI seria B

Nykita Ciprian

2 Calc (engleză)

Dobre Alexandra

3 CTI seria A

Muresan Andreea Ioana

3 CTI seria B

Sebestean Madalina Ioana

3 Calc (engleză)

Danciu Diana Lacramioara

4 Calc

Portase Raluca Laura

4 TI

Godja Sebastian Mihai

4 Calc (engleză)

Blaga Bianca Cerasela Zelia

 

Ciclul I - licență, Ingineria Sistemelor

 

An

Nume

1 AU

Ersek Andrei Alexandru

1 AU (engleză)

Dreptate Alexandru Iulian

1 AU (SM)

Corpodean Gheorghe Marian

2 AU

Tudoran Catalin

2 AU (engleză)

Danci Ionut

2 AU (SM)

Gecse Krisztian Daniel

3 AU

Troanches Andrei

3 AU (engleză)

Popescu Andrei Dan

3 AU (SM)

Ciorba Ruben

4 AU

David Catalin Andrei

4 AU (engleză)

Coman Patricia Alexandra

4 AU (SM)

Suranyi Eduard

 

Ciclul II - master, Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

An

Nume

1 IC

Kemenes Endre

2 IC

Guiu Cosmin

1 IS

Budai Kinga

2 IS

Beleiu Anamaria

1 IVA

Beleuta Tudor

2 IVA

Fagadar Timotei Emanuel

1 RCSD

Petrican Teodor

2 RCSD

Vascan Paul

1 TIE

Ardelean Ioana

2 TIE

Baican Patricia

1 CSC

Terpe Alina Elena

2 CSC

Potolea Maria

1 SISC

Baba Sebastian

2 SISC

Avram Claudiu

 

Ciclul II - master, Ingineria Sistemelor

 

An

Nume

1 CAP

Slatian Rares

2 CAP

Sabau Dora Laura

1 IAISC

Maxim Anamaria

2 IAISC

Feier Claudia

1 ICAF

Moraru Ovidiu Marcel

2 ICAF

Vlasa Florea Flavius

1 IA

Grecea Monica Olivia

2 IA

Ceban Stela

 

Reprezentanti studenti (2015-2016)

Ciclul I - licență, Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

An

Nume

1 CTI seria A

Palade Tudor

1 CTI seria B

Erdei Alexandra Giorgiana

1 Calc (engleză)

Dobre Alexandra

2 CTI seria A

Zaharia Andreea Ioana

2 CTI seria B

Sebestean Madalina Ioana

2 Calc (engleză)

Danciu Diana Lacramioara

3 CTI seria A

Portase Raluca Laura

3 CTI seria B

Lucut Mariana

3 Calc (engleză)

Blaga Bianca Cerasela Zelia

4 Calc

Ardelean Ioana Mirela

4 TI

Birtoc Lenuta

4 Calc (engleză)

Palihovici Ana

 

Ciclul I - licență, Ingineria Sistemelor

 

An

Nume

1 AU

Tudoran Catalin

1 AU (engleză)

Danci Ionut Danut

1 AU (SM)

Bobeanu  Adrian

2 AU

Troanches Andrei Vasile

2 AU (engleză)

Popescu Andrei Dan

2 AU (SM)

Saveanu  Georgel

3 AU

David Catalin Andrei

3 AU (engleză)

Buzila Bianca

3 AU (SM)

Suranyi  Eduard

4 AU

Maxim Anamaria Cristina

4 AU (engleză)

Moraru Ovidiu Marcel

4 AU (SM)

Varga  Adrienn  Ivett

 

Ciclul II - master, Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

An

Nume

1 IC

Guiu Cosmin

2 IC

Nan Cristina Anuta

1 IS

Hotca George Marian

2 IS

Moldovan Dorin Vasile

1 IVA

Fagadar Timotei Emanuel

2 IVA

Muresan Mircea Paul

1 RCSD

Ciotea Madalina

2 RCSD

Pop Claudia Daniela

1 TIE

Balc Diana Maria

2 TIE

Talpos Madalina

1 CSC

Keiling Silvana

2 CSC

Drinda Iulia Maria

1 SISC

Avram Claudiu

 

Ciclul II - master, Ingineria Sistemelor

 

An

Nume

1 CAP

Hodasz Nicoleta Loredana

2 CAP

Chilea Razvan

1 IAISC

Spanu Madalina Florina

2 IAISC

Kuncik Melinda Denisa

1 ICAF

Bojte Tamas

2 ICAF

Sabau Petre Stefan

1 IA

Ceban Stela

2 IA

Oltean Elena

Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter