Bine ati venit la Facultatea de Automatica si Calculatoare - UTCN

Contact

Facultatea de Automatica si Calculatoare
Str. G. Baritiu nr. 26-28, 400027 Cluj-Napoca, Romania

Decanat - Sala 48, Telefon: +40-(0)264-401219
Secretariat decanat - Sala 48, Telefon: +40-(0)264-401218
Secretariat studenti - Sala 45, Telefon(vezi contactele de mai jos)

Consilieri de studii DEP CALCULATOARE 2019-2020

Consilieri de an

Anul universitar 2019-2020 - Ciclul I Licenta

 

 

An de studiu

Limba de predare

Seria

Consilier de an

Inlocuitor consilier de an

Anul 1

Romana

Seria I

S.l.dr.ing. Brehar Raluca

Tel: 0264-401484

Email: Raluca.Brehar@cs.utcluj.ro

 Conf.dr.ing. Vacariu Lucia

Tel: 0264-401477

Email: Lucia.Vacariu@cs.utcluj.ro

Seria II

S.l.dr.ing. Giosan Ion

Tel: 0264-401484

Email: Ion.Giosan@cs.utcluj.ro

Engleza

Seria III eng.

Prof.dr.ing. Creţ Octavian

Tel: 0264-401477

Email: Octavian.Cret@cs.utcluj.ro

Ş.l.dr.info. Costin Iulia

Tel: 0264-401481

Email: Iulia.Costin@cs.utcluj.ro

Anul 2

Romana

Seria I

Conf.dr.ing. Peculea Adrian

Tel: 0264-401245

Email: Adrian.Peculea@cs.utcluj.ro

Ş.l.dr.ing. Iancu Bogdan

Tel: 0264-401245

Email: Bogdan.Iancu@cs.utcluj.ro

Seria II

Engleza

Seria III eng.

Ş.l.dr.ing. Joldos Marius

Tel: 0264-202370

Email: Marius.Joldos@cs.utcluj.ro

Ş.l.dr.ing. Hângan Anca

Tel: 0264-401489

Email: Anca.Hangan@cs.utcluj.ro

Anul 3

Romana

Seria I

Prof.dr.ing.Todoran Eneia

Tel: 0264-401481

Email: Eneia.Todoran@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Mitrea Delia

Tel: 0264-401484

Email: Delia.Mitrea@cs.utcluj.ro

Seria II

S.l.dr.ing. Melenti Cornelia

Tel: 0264-401478

Email: Cornelia.Melenti@cs.utcluj.ro

Ş.l.dr.ing. Ştefănuţ Teodor

Tel: 0264-401478

Email: Teodor.Stefanut@cs.utcluj.ro

Engleza

Seria III eng.

Prof.dr.ing. Danescu Radu

Tel: 0264-401457

Email: Radu.Danescu@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Oniga Florin

Tel: 0264-401457

Email: Florin.Oniga@cs.utcluj.ro

Anul 4

Romana

Seria I (Calc.)

Conf.dr.ing. Coleşa Adrian

Tel: 0264-401478

Email: Adrian.Colesa@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Mărginean Anca

Tel: 0264-401446

Email: Anca.Marginean@cs.utcluj.ro

Seria II (T.I.)

Conf.dr.ing. Anghel Ionuţ

Tel: 0264-202352

Email: Ionut.Anghel@cs.utcluj.ro  

Conf.dr.ing. Lemnaru Camelia

Tel: 0264-401479

Email: Camelia.Lemnaru@cs.utcluj.ro

Engleza

Seria III eng.

Conf.dr.ing. Groza Adrian

Tel: 0264-401446

Email: Adrian.Groza@cs.utcluj.ro

Conf.dr.ing. Slăvescu Radu Răzvan

Tel: 0264-401446

Email: Radu.Razvan.Slavescu@cs.utcluj.ro

 

Ciclul II - master, Calculatoare şi Tehnologia Informaţiei

 

An

Nume

Telefon

E-mail

1-2 IC

Prof.dr.ing. Sebestyen-Pal Gheorghe

+40-(0)264-401489

Gheorghe.Sebestyen@cs.utcluj.ro

1-2 IS

Prof.dr.ing. Salomie Ioan

+40-(0)264-401236

Ioan.Salomie@cs.utcluj.ro

1-2 IVA

Prof.dr.ing. Nedevschi Sergiu

+40-(0)264-202395

Sergiu.Nedevschi@cs.utcluj.ro

1-2 RCSD

Prof.dr.ing. Dădȃrlat Vasile

+40-(0)264-401246

Vasile.Dadarlat@cs.utcluj.ro

1-2 TIE

Prof.dr.ing. Dȋnșoreanu Mihaela

+40-(0)264-202387

Mihaela.Dinsoreanu@cs.utcluj.ro

1-2 CSC

Prof.dr.ing. Potolea Rodica

+40-(0)264-202389

Rodica.Potolea@cs.utcluj.ro

1-2 SISC

Conf.dr.ing. Coleșa Adrian

+40-(0)264-401478

Adrian.Colesa@cs.utcluj.ro

 

Consilieri de studii DEP AUTOMATICA 2019-2020

Afisat 25.09.2019 19:22

A. Nivel licență Cluj-Napoca ( AIA - Automatică și Informatică Aplicată)

 

Anul I AIA (română+engleză) - As. dr. ing. Dan Goța (Dan.Gota@aut.utcluj.ro),
Anul II AIA (română+engleză) - As. drd. ing. Adela Puşcaşiu (Adela.Puscasiu@aut.utcluj.ro),
Anul III AIA (română+engleză) - Conf. dr. ing. Vlad Mureșan (Vlad.Muresan@aut.utcluj.ro),
Anul IV AIA (română+engleză) - ȘL. dr. ing. Sorin Herle (Sorin.Herle@aut.utcluj.ro).

 

B. Nivel licență Satu-Mare

 

Anul I AIA Satu-Mare - Lect. dr. mat. Tania Lazăr (Tania.Lazar@math.utcluj.ro),
Anul II AIA Satu-Mare - Prof. dr. ing. Daniel Moga (Daniel.Moga@aut.utcluj.ro),
Anul III AIA Satu-Mare - Conf. dr. ing. Camelia Avram (Camelia.Avram@aut.utcluj.ro),
Anul IV AIA Satu-Mare - ȘL. dr. ing. Mihai Hulea (Mihai.Hulea@aut.utcluj.ro).

 

C. Nivel master Cluj-Napoca 

 

Master CAP anii I-II - Prof. dr. ing. Petru Dobra (Petru.Dobra@aut.utcluj.ro),
Master IAISC anii I-II - Prof. dr. ing. Tiberiu Leția (Tiberiu.Letia@aut.utcluj.ro),
Master ICAF anii I-II - Prof. dr. ing. Éva Dulf (Eva.Dulf@aut.utcluj.ro),
Master IA anii I-II - Prof. dr. ing. Liviu Miclea (Liviu.Miclea@aut.utcluj.ro).

Regulamentul activitatii de consiliere in UTCN

reg consiliere 31mai2016.pdf (99.2 KiB)

Consultant consilier in cariera FAC AC

Consultant consilier in cariera: Ec.Dr. Simona SABO-MARTIS

Atributiile consultantului consilier in cariera  le regasiti pe Regulamentul de consiliere afisat pe site la Studenti/Consilieri de studii.

ORAR: Miercuri 15.30-17.30 Sala 45 - Baritiu 28

Programari prin email: simona.martis@staff.utcluj.ro

sau tel: 0264/401426 zilnic intre 8-15.

Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter