Secretariat studenti - Sala 45, Telefon(vezi contactele de mai jos)

Lista studentilor AC cu drept de cazare 2017

Stimati studenti,

Studentii admisi in anul I LICENTA ( boboci) cu drept de cazare se vor prezenta in data de 26.09.2017 intre orele 8-20 in Complexul Studentesc Observator - Str. Observatorului 34 din Cluj-Napoca. - la CAMIN 4 sau CAMIN 7.

Studentii sunt obligati sa se prezinte la data si locatia afisata, in caz contrar studentii isi pierd dreptul de cazare, conform art. 18.

Locurile studentilor declarati admisi in anul 1 din categoria "romani de pretutindeni" (pe locurile de bursieri ai statului roman cu bursa si cont propriu nevalutar cpnv) sunt preluate pe listele facultatilor (decizia BCA din 18.07.2017), si, vor fi retinute pina la sosirea acestora avindu-se in vedere eventualele intirzieri posibile, in procesul de obtinere a vizelor.

Acte necesare la cazare>>

- Actul de identitate, in original si copie; sau, procura notariala (daca este cazul);

- Patru fotografii tip buletin (3/4);

- Aviz epidemiologic eliberat de catre medicul de familie sau de catre medicul din cabinetul medical al campusului;

- Copie dupa certificatul de nastere;

- adeverinta de la parintele cadru didactic - daca se solicita scutiri de la plata contravalorii cazarii.

Listele sunt pe categorii de studenti> admisi licenta, studenti licenta ani mari, admisi master, master an 2 si camere cu 2 paturi.

Precizam faptul ca sunt Liste cu studentii cu drept de cazare - preliminare - sub rezerva avizarii de PTAP.