In atenția absolvenților 2020 și a masteranzilor din anul I (copy) (copy)

Absolvenții Facultății de automatică și calculatoare, care au promovat examenul de finalizare a studiilor în lunile iulie și septembrie 2020, se pot programa la Biroul Acte de studii, str. Memorandumului 28, pentru ridicarea diplomelor, începând cu data de 17 mai 2021.

Pentru ridicarea diplomelor este necesar să aveți finalizată Fișa de lichidare și, absolvenții de la ciclul licență, de 2 poze 3/4 color (doar cei care nu le-au adus la secretariat până acum).

Cei care sunteți masteranzi, anul I, vă rugăm, să aduceți diploma de inginer și suplimentul la diplomă la secretariat până la 10 septembrie 2021.

" "