Student Contest Porsche Engineering 2023

Stimati studenti,

Suntem bucuroși să anunțăm că partenerii noștri de la Porsche Engineering România vor fi gazdele Student Contest '23 - un concurs de echipă dedicat studenților pasionați de domeniile AI, ADAS, conectivitate, conducere autonomă, dezvoltare bazată pe modele și dezvoltare funcțională. Chiar dacă nu aveți o înțelegere completă a subiectelor, mentorii Porsche Engineering vor fi la îndemână să vă ghideze prin proces și să vă ajute să dezvoltați soluții inovatoare.

Dacă sunteți interesați să dobândiți experiență valoroasă în dezvoltarea vehiculelor inteligente și conectate ale viitorului, vă invităm să accesați site-ul lor pentru mai multe informații și să completați formularul de aplicare de mai jos pentru a vă alătura concursului."

Link inscrieri si detalii despre concurs: Porsche Engineering Student Contest - Be part of the automotive future (porscheengineeringcontest.ro)

Mult succes!