CONCURSURI STUDENŢEŞTI INTERNAŢIONALE ŞI NAŢIONALE

Studenții care au participat la concursuri, conform datelor de mai jos, să trimită pe email-ul Luciana.Abrudanu@staff.utcluj.ro, salvate cu Nume_prenume_an_specializare, copie a diplomei și  adresa site-ului unde se regăsesc rezultatele specificate.

"STUDENŢII PREMIAŢI LA CONCURSURI STUDENŢEŞTI INTERNAŢIONALE ŞI NAŢIONALE ÎN PERIOADA 01 IUNIE 2023 - 30 NOIEMBRIE 2023"

Se premiază rezultatele deosebite (premiul I, II, III şi menţiune) obţinute la concursurile internaţionale, respectiv concursurile naţionale, altele decât cele organizate de facultate, la care s-a participat cu aprobarea Biroului Consiliului de Administrație.
Pentru fiecare premiu se va ataşa o dovadă (copie a diplomei,  adresa site-ului unde se regăsesc rezultatele specificate, etc.)

Termen limita de transmitere: 5.12.2023.