Cazare admisi licenta Iulie 2022 Facultatea de Automatica si Calculatoare

Stimați studenți admisi la licență la Facultatea de Automatica si Calculatoare -  sesiunea Iulie 2022,

Candidații admiși la Admiterea licență 2022- care NU AU SOLICITAT PE FISA DE INSCRIERE - cazare in caminele universitatii, pot depune o Cerere de cazare

semnata depusa  la administrator facultate Sabo Martis Simona - pe email - in perioada 1-31.08.2022 .

Emailul este:

simona.martis@staff.utcluj.ro

Modelul de cerere este incarcat mai jos.

In cerere va rog sa mentionati: NUMELE SI PRENUMELE, candidat ADMIS / BUGET/ AN I / SPECIALIZAREA , "Solicit cazarea in caminele universitatii.

Mentionez ca am omis sa solicit la admitere. Mail..............Tel.........................Legitimatie concurs ........

IMPORTANT:

Cei care AU solicitat cazare pe Fisa de inscriere - nu este necesar sa mai transmita CERERE DE CAZARE, se preia din FISA DE INSCRIERE!